*** قدرت تفکر مثبت , جادوی انرژی مثبت **
*** هر کجا هستم باشم , آسمان مال من است , پنجره , فکر , هوا , عشق , زمین مال من است ***
قالب وبلاگ
پيوندهای روزانه

سلام به همه دوستان عزیزم


حتما تا حالا درباره قانون جذب شنیده اید. طبق قانون جذب ما هرچیزی را که در ذهن و باور خود داریم را به سمت خود جذب میکنیم. من چند سالی است که با این قانون آشنا شدم و همیشه سعی کردم از این قانون در زندگی خودم استفاده کنم. مطلبی که من در مورد قانون جذب دریافتم این هست که فقط با گفتن یک جمله تاکیدی و یا تصور یک موقعیت، چیزی به زندگی ما جذب نمیشه البته این کارها در جذب موقعیتها به سمت ما تاثیر زیادی دارند ولی تمام چیزی نیستند که برای قانون جذب لازم است.


 برای اینکه ما موقعیتی را به سمت خودمان جذب کنیم باید تمام سلولهای بدن خود را آماده جذب کنیم و جذب آن را باور کنیم و بعد از این که به این موقعیت رسیدیم باید خودمان را در همین وضعیت نگه داریم و همچنان منتظر جذب بمانیم چون معمولا این قانون کمی طول میکشد تا عمل کند و اگر ما زود ناامید بشویم و از حالت آماده باش خارج شویم، جلوی جذب موقعیتی که به آن نیاز داشتیم را میگیریم. اگر قرار است کاری را انجام بدهیم باید آن را تا انتها و به درستی به پیش ببریم تا نتیجه تلاش خود را دریافت کنیم.

سعی کنید مثبت اندیشی را عادت خویش قرار دهید.

                                                                     شاد باشید و پیروز


موضوعات مرتبط: انرژی
[ ] [ ] [ SaMaN-se7 ]
درباره وبلاگ

سلام سامان ام 23 سالمه و هدفمند .
هدف از وبلاگم فقط و فقط تبادل انرژیه مثبته . همه ما بعضی وقتها مشکل داریم و چه بهتر با انرژی و دانایی حلش کنیم که تو زندگی کم نیاریم. زندگی همیشه و هرلحظه قشنگه کافیه فقط درست نگاه کنی و دقیق رفتار کنی.
facebook: Saman moosavian
موضوعات وب
دانلود قالب
امکانات وب